10 Şubat 2015

TTNET Haksız Fatura Yüksekliği ve Bilgilendirilmemesi.

Limitli internet paketi kullanıyordum. Son iki aya ait faturalarım yüksek geldi. Ayrıca kota aşımı olduğuna dair tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Oysa ki diğer ADSL firmaları %80 kota limitine ulaştınız veya % 100 kotanızı doldurdunuz şeklinde mesaj gönderilmedi.

Şu anda limitsiz pakete 24 ay taahhütlü olarak geçiş yaptım fakat yine geçtiğim tarihten itibaren kota limitimi aşıp aşmadığım tarafıma bildirilmedi. Sonuç olarak geçmişte kota aşımı bildirilmeden faturama yansıyan tüm faturaların iadesini aksi takdirde tüketici hakları hakem heyetine başvuracağımı bildirerek mağduriyetimi giderilmesini talep edeceğim.

Gülbahar 500 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Hasan Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön