23 Eylül 2013

TTNET Haksız Fatura Talep Ediyor!

2 yıllık kampanyaya dahil oldum. 2 ay ücretsiz 10 ay 44, 90 indirimli; Birde bakım ne göreyim, öyle bir müşteri temsilcileri var ki varsayım üzerine yola çıkarak konuşuyor. Yok adınıza yanlışlıkla gelmiştir. Yok şöyle,yok böyle ,fatura detayını göremeyen bir kurum TTNET.

Açıkçası oturduğum mevki de başka kurumlar olsa gözüm kapalı geçeceğim. 5 TL fatura yansıtmışlar enteresandır 2 ay indirim diyorlar fatura yansıtıyorlar. Günde 100 kere arayıp izniniz olmadan kendi kafalarına göre kampanyaya dahil edip tekrar çıkaran kurumdan açıkçası ne beklenir ki? Artık aramalarından gına gelecek duruma getiren bu kurumu kınıyorum şiddetle!

Selçuk 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön