20 Ocak 2014

TTNET Haksız Fatura Tahsilatı!

Kasım 2013 ayında 7******815 hesap numaralı kullanıcınız idim. Askeri personelim. Bulunduğum bölgede hane değiştirmek zorunda kaldım ve askeri lojmanlara girdim. Lojmanlarda kullandığım tarifenin yada kullandığım internetin geçerli olamayacağını zorunlu olarak kullanmak istemem halinde TTNET FİBERNET e geçilmesi gerektiği bilgisine ulaştım.Ve taşınma işlemlerimin akabinde şubelerinizden birisine gidip konuyu arz ettim.

Bana kullanmış olduğum yalınnetlimitsiz paketinin oturacağım muhitte kullanılamayacağını ve fibernete geçip yeni abonelik kaydı alınacak eskisi iptal edilecek dendi.Ve ben abonelik işlemlerinin akabinde evime döndüm.

Emrah 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emrah20 Ocak 2014

    ben şikayetimi tam olarak yazamadım ama bu sorunu inanın hırs yaptım tüketici haklarına taşıyacağım devletin kanunu var kitabı var anayasası var ya bu nedir böyle ?

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön