10 Haziran 2013

Ttnet Haksız Fatura Tahsil Ediyor Ama İadesini Yapmıyor!

Hattımı taahhüdümün bitiş tarihi olan 5 mayısta kapattırdım. Ancak bana 68 TL bir fatura geldi ve Ttnet i aradım ve ön ödemeli fatura ile çalıştıklarını faturayı ödemem gerektiğini ve sonrasında tekrar hesabıma iade edileceğini söylediler. 30 mayısta ödeme yapıldı. Ama paramı hala iade etmediler. Sanırım Ttnet olayı unutmamı ve parayı iade etmemeyi mi düşünüyor.

Mustafa 303 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 02 Temmuz 2013

  2 temmuz 2013 15.17saati itibarıyle 0212 3061000 nolu hattan genel müdür Abdullah beyle görüşmek üzere aradım ancak kendisiyle görüştürmediler. Asistanı olduğunu söyleyen özlem hanımla görüştürüldüm. Umarım sonuç almak için tek yol Abdullah Orkun KAYA değildir. yaptıkları hatanın farkına varırlar ve iademi yaparlar

 • Mustafa 15 Haziran 2013

  TTNET ten ricam nasıl bir bilgilendirme yapmışsa buraya yazsın çünkü bana herhangi bir açıklama yapılamadı en kısa sürede ödeyeceklermiş. Acaba biz de en kısa sürede ödesek faturamıza gecikme faizi uygulamasalar nasıl olur. 15 gündür paramı vermiyorlar sanırım gasp ettiler. Yazıklar olsun.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa 14 Haziran 2013

  TTNET yetkilileri müşteriyle alay ediyor. 15 gündür hala paramı vermiyor ve buna rağmen müşteri temsilcileri alay eder gibi arayıp bekleyeceksiniz süreç ne kadar bekletirse o dur diyorlar. Süreci müşteriler belirliyor gibi bizi mağdur ediyorlar.

 • Mustafa 11 Haziran 2013

  TTNET şikayetimi daha önce çağrı merkezine de yapmış olduğum halde ilgilenmedi. Şimdi de aynı şeyi yapıyor. TTNET fatura ödemelerinde 1 günlük gecikmede bile gecikme faizi işletirken paramı ödemeden önce de talepte bulunmuş olmama rağmen paramı 11 gündür işletmekte ve beni mağdur etmektedir. Buna rağmen haklıymış gibi inceleme süresini beyan etmeyip en kısa süre diyerek bizden haksız kazanç elde etmeye devam etmektedir. TTNET i müşteriyi mağdur ederek bile kazanç sağlamayı düşündüğü için tebrik ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön