14 Mayıs 2013

Ttnet Haksız Fatura Mağduriyeti!

2004 yılından beridir Ttnet kullanıcısıyım. Son olarak faturam 290 lira civarında geldi. Otomatik ödemede olduğu için faturamın ödenmiş olduğunu fark ettim. Yaptığım itirazda taahhüdü bozmadan dolayı ceza olduğu söylendi. Yaptığım itirazda haklı görüldüm o ayın ücreti düşülerek 220 lira gelecek aylardaki faturalardan düşürüleceği söylendi.

Ttnet kendi hatası sonucunda yaklaşık 4 aylık ücreti benden peşin almış oldu. Ben bu paranın tekrar hesabıma iade edilmesi istiyorum. Aksi takdirde üyeliğimi iptal ettireceğim. Kullanmadığım aylardaki internet parasını kendi yapmış olduğunuz hatalardan dolayı peşin alamazsınız. Müşteri temsilciniz yaptığı hatayı kurum olarak siz devam ettir memelisiniz.

İbrahim 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön