26 Mart 2013

Ttnet Haksız Fatura Kesti!

Ttnet adsl geçiş yaptım. Şubat 2013 tarihinde geçiş yaparken müşteri hizmetlerine şubat ayı bitsin Mart ayında ttnet başlasın dedim. Dolasıyla 5 Marttan itibaren Ttnet şifremle giriş yaptım.
Daha sonra şubat ayına ait 29 TL fatura göndermişler bende bu faturaya itiraz ettim. Önceki internet firması şubat ayına ait fatura gönderdi.

Müşteri hizmetleriyle konuşmamda 5 marttan itibaren ttnete geçiş yaptığım söylendi ki haklılar faturasını ödedim. 1 ay internet kullandım 2 adet fatura ödüyorum. Ttnet müşteri hizmetlerine 3 kere itiraz ettiğim halde ısrarla şubat ayında kullandığımı söylediler. Haksız fatura kesen ttnet soruna çözüm bulmadılar hatalarını kabul etmediler.

Hakan 84 Okunma

Cevaplar

  • Hakan16 Nisan 2013

    bilgi verildi ama kullandınız diye bilgi verildi ben kullanmadım ki bildiklerini yaptılar. ortada kanıt olmasına rağmen yine o parayı tahsil ettiler. mart ayında 1 internet 2 fatura ödedim. haksız yere fatura ödemesi çıkartan bu kurumu kınıyorum bir dahada sözleşme bitince ttnet kullanmayacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön