10 Eylül 2015

TTNET Haksız Fatura İptali.

188***281 No.lu yalın ADSL hattımı yeni adresime nakil istemiş olup, tarafıma alt yapı yetersizliğinden dolayı nakil işleminin gerçekleşmediği bu doğrultuda iptal edersem tarafıma cayma bedeli adı altında fatura kesilmeyeceği bilgisi verildi. Buna rağmen tarafıma fatura çıkartılmış olup iptalini talep etmeme rağmen çeşitli bahanelerle açtırdığım kayıtlar kapatılmıştır. Yetkililerin gerekeni yapıp haksız kesilen faturanın iptalini sağlamasını aksi halde konuyu gerekli merciilere taşıyacağımı belirtmek isterim. Nakil yaptırmak isteyip sizin yapamamanızdan dolayı fatura ödemek zorunda değilim. Sistemlerinizde önceki konuşmalarımız kayıtlı. Verdiğiniz bilgi gibi faturamı iptal ediniz.

Guney 31 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Guney'in Teşekkür Mesajı15 Eylül 2015

  Problem çözüldü. Teşekkürler

 • Guney 11 Eylül 2015

  tarafıma dönüş yapilmamistir. şikayet kaydimin durumunu ogrenmek için ben aradığımda ise adres yetersiz denilip kayit kapatilmis. Karsimda adam gibi bir muhatap yok. müşteri temsilcileri kendinden bi haber. Yetkililere sesleniyorum. Kayitlarda bütün konusmalarimiz var. Bana soylenenler de var. Gerekenin yapılmasını istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön