16 Nisan 2014

TTNET Haksız Fatura Düzenledi!

Kasım 2013 ayının son günlerinde adres değiştireceğimi Türk Telekom'a bildirdim. TTNET internet hizmetimi taşınacağım tarihe kadar dondurdum ve naklini istedim. 11.12. 2013 tarihine kadar nakil işlemini gerçekleştirmediklerinden başka bir şirketle anlaştım fakat TTNET aboneliğim hala nakil işleminde göründüğü için kapattıramadım.

21.12.2013 tarihinde akıbetini öğrenmek için aradım ve hattımın 18 aralık 2013 tarihinde bilgim dışında eski adresimde aktif hale getirildiğini öğrendim. Hemen müdahale edip kapattırdım fakat bilgim dışında yapılmış olan bu işlem için fatura bana kesildi. İtiraz ettim. başta kabul ettiler, ama şimdi aynı faturayı tekrar düzenleyip göndermişler.

Şahin 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön