13 Mayıs 2015

TTNET Haksız Fatura!

Nisan 2014'te İstanbul Fatih'teki evimden taşındığım için İstanbul Fatih Türk Telekom'a başvuru yaptım. İnternetimin tamamen kapatılması talebinde bulundum. İlgili eleman kapatma talebimi değerlendirmek yerine Ekim 2014'e kadar internet hattımın dondurmuş. Ekim 2014 'ten itibaren, ikamet etmediğim adrese, hiçbir bildirim /haber gelmeden internet bağlantısı verilmiş. Ben işitme engelliyim. Bana imzalattıkları kağıdı yer göstererek şuraya imza atar mısınız diyerek imzalattılar. Meğer imzaladığım belge duymadığım için anlamadan yapılan dondurulma işlemi imiş. Haksız yere benden istenen 600 TL ücretin iptal edilmesi mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Funda 32 Okunma

Cevaplar

  • Funda13 Mayıs 2015

    Sayın TTNET yetkilileri. Ben işitme engelliyim. Sıkıntı buradan kaynaklanıyor. İşitme engelli olduğum için aramalarınıza cevap veremiyorum. Sisteminizde, işitme engelli raporum dahi bulunmaktadır. Lütfen benimle mail yolu ile iletişime geçebilirseniz çok mutlu olacagım. Zira çözümsüz kaldım... Siz arıyorsunuz ben açamıyorum...

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    13.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön