12 Şubat 2014

TTNET Haksız Fatura!

20.10.2013 de tel hattımla İnternet sonlandırmak için Babaeski TTNETofisine baş vurdum. Müşteri hizmetlerini arayarak hatlarımın iptal edildiğini istersem dondurabileceğimi söylediler. Dondurma işlemini kabul ettim. Bundan sonra bana 8 Kasım 2013 tarihinde telefon hattımın kapandığını internet hattımın iptal olmaması için müşteri hizmetlerini aramam gerektiği konusunda bir mesaj geldi.

9 Kasım 2013 te her şeyin iptal edilmesini istediğim bir şikayette bulundum ve bana borcum olmadığına dair bir mesaj geldi. Bir ay sonra tekrar bir fatura bilgisi geldi . Bende tekrar telefon ile aradım,y ine bana borcum olmadığına dair bir mesaj geldi. Fakat bu gün yani icra ya verilebileceğim konusunda bir bildirim aldım.

Sedat 301 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön