12 Mart 2013

Ttnet Haksız Fatura!

5012803** nolu Ttnet 3g mobil hattımızı 1 yıl taahhütlü aldık taahhüdü bittikten bir ay sonra yani 31.12.2013 tarihinde Türk Telekom ofisine giderek iptal talebinde bulunduk. Bugün Avea,Ttnet çağrı merkezinden beni aradılar faturam olduğunu söylediler. Hangi aya ait olduğunu sorunca ocak ayına ait olduğunu söylediler.

31 aralıkta iptal ettiğim hatta nasıl ocak ayı faturası çıkar dedim çağrı merkezindeki bayan aynen şunları anlattı . "hattın 48 saat içinde iptal olacağını hattımın 1 ocakta iptal olduğunu 1 ocakta faturalar çıktığı için tam ayı ödemek zorunda olduğumu " söyledi. Onlar istediği tarihte iptal ediyor kullanmadığım aya fatura ödemek zorunda kalıyorum ben o faturayı ödemeyeceğim.

Esra 63 Okunma

Cevaplar

 • Esra 21 Mart 2013

  hala bi gelişme yok sayın yetkililer!!!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Esra 13 Mart 2013

  şikayetimle ilgili herhangi bir gelişme yoktur.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön