11 Şubat 2014

TTNET Haksız Çıkarılan Faturalar!

25 aralık tarihinde eşimin üzerine olan TTNET aboneliğini kapatmak için başvuruda bulunduk. Başvuru formumuz kayboldu. Sonra tekrar başvuruda bulunduk, sözleşme olmamasına rağmen modem parası çıkardılar, kendi elemanlarının yanlış bağladığı hat yüzünden kota aşım ücreti çıkardılar.

Dahası bunlara olan itirazımız sürerken otomatik ödeme talimatı olmadan kredi kartımızdan bu ücretleri tahsil ettiler. En kısa zamanda savcılığa suç duyurusunda bulunarak gerekli işlemleri yapacağım. Müşteri kaybetmemek için her türlü şeyi yapmak yerine hizmet sunsanız olmaz mı?

Eray 54 Okunma

Cevaplar

  • Eray 10 Haziran 2014

    Çözüm için hiç bir şey yapılmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön