TTNET Haksız Borç Çıkarıyor!

İlkay T. |

TTNET aboneliğimi 2008 Ocak ayında bitirmiştim, taahhüt sürem dolalı da bir sene olmuştu. Telekom'un yan firması olduğu için internet hattının bağlı olduğu telefon hattını da 2008 Ocak'ta kapattırdığımı. Hat kapatma onayımı aldığım halde ve kendilerinde dilekçelerim olduğu halde aylar sonra arayıp Temmuza kadar işletmeye devam ettiklerini iddia edip zorla 600 TL aldılar.

Bu ödemeyi geri almak için Telekom merkezine gidip şikayet ettim. Telefonuma fazladan ödediğim ücretleri alabileceğim hakkında mesaj geldi. Ancak bir şey ödemediler. Ve şimdi sene 2015, 2009 yılından faturalarımın işlediğine dair ve ben yurt dışındayken icra çıkarttıklarına dair her gün arayıp hacizle tehdit ediyorlar.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlkay T.
  04 Ekim
  17:25

  TTNET hiçbir şekilde tarafıma dönüş yapmamıştır. Haksız uygulama yaptıklarını gayet iyi bildiklerinden ve bunu sürekli yaptıklarından verdikleri cevap mesajları diğer yeni tüketici avlarını yanıltmaya yöneliktir.

 • İlkay T.
  16 Mart
  15:17

  TTNET arayıp hiç abone olmadığım yıla ait borç nedeniyle her gün haciz, maaş haczi gibi tehditlerle rahatsız ediyor, fazladan altı ay yatırdığım halde ve şikayetimin çözümlendiğini defalarca bildirdikleri halde avukatları arayıp hiç abone olmadığım yıllardan astronomik rakamlar çıkarıyorlar. Tüm diğer internet firmalarında hiç böyle bir sorun yaşamadık ama TTNET hukuk ve mantık dışı uygulamalar yapıyor.

 • 21 Eylül
  15:51

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Eylül
  12:44

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.