09 Eylül 2013

TTNET Haksız Borç!

Yaklaşık 3 yıl önce kapattığım hattıma TTNET tarafından borç çıkarıldı. Üstelik 13 .09 .2013 tarihine kadar ödemezsem icraya vereceklermiş. Bu nasıl oluyor bana biri izah etsin. Zaten hattı kapatırken borcunu ödeyip kapatıyorsunuz üstelik aradan neredeyse 4 yıl olacak ben aynı adresteyim ve aynı telefonu kullanıyorum. Her şeyi anında haber verirken bunu neden haber vermediniz. Bu haksızlığın bir an önce giderilmesini ve tarafıma dönüş yapılmasını bekliyorum.

Kutal 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön