01 Şubat 2014

TTNET Haksız Bilgilendirme

Size hızı sürekli değişiklik gösteren netten, 32 dk sonra bağlanan ve sonrasında müşteri temsilcilerinin "şuan bilgi görüntüleyemiyoruz, daha sonra arayın" gibi saçma kaçamaklarından , bahsetmeden teğet geçerek sadece üniversiteye hazırlık öğrencim için aldığım netlimitsiz ve vitamin paketini bağlandıktan sonra sizin paket" üniversite hazırlık öğrencilerine kapsamıyor " söylenmesi ve kurulum ve öncesinde detaylı bilgilendirilmenin yapılmamasının yanında hatalı bilgilendirmenin sonucu kullanılmayan bir netim ve 12 ay enayi taahhütlüler kervanına girmiş bulundum.

Ben cevap beklemiyorum, ben mazeret de istemiyorum. Halkımıza bu konuyu arz ederek ticaret ahlakını göstermenizi istiyorum.

İsmail 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön