02 Mayıs 2013

Ttnet Haksız Alınan Hizmet Kapama Bedeli!

Farkında olmadan unuttuğum borcumdan dolayı önceden uyarı yapmadan aşağıdaki mesajı gönderen Ttnet'in faturama yansıttığı Hattı kapatmadan aldığı hizmet kapama bedeli adı altındaki ücretin tarafıma iadesini istiyorum. Yok iadesi yapılmazsa internet hattımı başka bir firmaya taşıyacağım. Hem o firma anlaşmam karşılığında sizin çıkaracağınız ücretleri de ödeyeceğini kabul etti.

01 Mayıs 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; ödenmemiş faturalardan dolayı hattı kapatılarak erişimi kısıtlanacak olan abonelerimizin bir sonraki dönem faturasına 19 TL Hizmet Kapama Bedeli (vergiler dahil) yansıtılacaktır.

Eyüp 2.303 Okunma

Cevaplar

 • Eyüp 03 Mayıs 2013

  Ttnet yetkilileri borcumun 6 gün geç ödenmesinden dolayı yalın internet hattı almama rağmen sabit telefonnumarası üzerindeki ADSL abonesi olduğumu belirterek hattımın internet bağlantısını kesmeden kesme açma bedeli adı altında hesabıma 19 tl ücret yansıtmıştır. Hattımı kapatmadan açma kapama bedeli alan ttnet yetkililerinin internet aboneliğimi iptal etmesini istiyorum. bağlantıyı kesmeden kestim diyerek haksız kazanç elde eden bir firma ile bundan sonra hiç bir şekilde işim olmaz..

 • Eyüp 02 Mayıs 2013

  www.şikayetvar.com adresinden TTNET’e iletmiş olduğunuz 18079xxxxx ADSL Hizmet Numarası’na (sabit telefon numarası üzerindeki ADSL aboneliğinize) dair yapılan kontrollerde, hattınızın borcundan dolayı kapatılmış olduğu görülmüştür. 10 Ekim 2010 tarihinden itibaren ödenmemiş fatura tutarı nedeniyle hattı kapatılan müşterilerimizin, ödeme sonrası hattın açılmasını takip eden ayın faturasına “Hizmet Açma Bedeli” yansıtılmaktadır. Hizmet açma bedeli vergiler dahil 19 TL’dir. Bu bedel sektörümüzde standart bir uygulamadır ve hat kapatıp açma maliyetini karşılamak ve siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla talep edilmektedir. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla,

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön