13 Nisan 2015

TTNET Haksız Açma Kapama Faturalandırması!

TTNET firmasında daha önce kullanıcısıydım hattımı dondurduk adres talebinde bulunup tekrar açtırdık. Yeni adresimize port olmadığı için açmadılar, bizde tekrar dondurma talebinde bulunduk. Önceki aylardan borcum olduğu için hat açılmıştı bana bilgisi verildi fakat adres değişikliğinden sonra tekrar dondurma işlemi gerçekleştirmek istedim müşteri temsilcisi dondurma işlemi tamamlandı bilgisini verdi.

Daha sonra bana fatura geldi. Müşteri temsilcileri mesaj yoluyla bilgi veriliyor dediler fakat kesinlikle bana hattın açıldığı hakkında bilgi vermediler. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Oğuzhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan 15 Nisan 2015

    Gerekli görüşme yapıldı ama bir sonuca ulaşamadım kimse yardımcı olamadı haksız faturalandırma yapıldı TTNET gibi büyük güvenilir firma bunu yaparak güvenimi sarstı

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön