30 Haziran 2014

TTNET Hakkım Olan Hızı Vermiyor!

Daha öncede yazdım yine yazıyorum. Yazmama sebep olansa sizlerin işinize gösterdiğiniz alaka ve insanlığa verdiğiniz önem. Yaklaşık 1 aydır internet hızım düşük hatta önceden attığım mesajdan dolayı olsa gerek 1 hafta boyunca internetim hiç yoktu. Daha öncede belirttim şimdide yazıyorum olması gereken internet hızım max. 8 mbit ve sizin bana sağladığınız 0,8 mbit. Bu nasıl bir iştir. Alt yapı yetersiz diyorsunuz ama TTNET ilk bağlandığında 8 aydır sorunsuz bir şekilde 5 mbit idi. Şikayetçiyim arkadaş sizden. Eğer hakkımı vermezseniz Allah'a havale ediyorum hepinizi. o yapması gerekeni bilir.

Muhammed 139 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön