18 Mart 2013

Ttnet Hafta Sonu İnternet Sorunu Yaşıyorum!

Ttnet sınırsız abone müşterisiyim. Bir ayda sadece 1 hafta ınternet kullanabiliyorum. Her hafta sonu sorun yaşıyorum. Ttnet müşteri hizmetlerini arıyorum çağrı kaydı açılıyor, bir hafta boyunca incelediklerini iletiyorlar. 5-6 gün sonra sorun çözülüyor, 3 gün kullanıyorum sonra yine internet gidiyor, arıyorum müşteri hizmetlerini senaryo aynı çağrı açılıyor, tekrar benim için bekleme faslı başlıyor. Ttnet sorununum kesin olarak çözümlenmesini istiyorum.

Sevda 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön