17 Nisan 2013

Ttnet Habersizce Yapılan Ekstra İşlemler!

12/2012 tarihinde satış temsilcisi aracılığıyla yaptığım internet başvurusunda , taahhütsüz ve modemsiz bağlantı yapmak istediğimi söyledim. tamam dediler ve bağlantı gerçekleşti. Fakat sistemde hattım hem taahhütlü hemde modemli olarak görünüyor ve olmayan modemin parasını 12 ye bölmüşler faturama yansıtmışlar. müşteri hizmetlerine konuyla ilgili şikayet oluşturdum fakat dönüş filan yapmadılar.

Türk Telekom, ya satış temsilcilerini farklı bir amaç için ise alıyor yada ise alımdan sonra müşterileri nasıl mağdur ederim eğitimi veriyor. Cezası ne olursa olsun interneti kapatıp, konu hakkında halkın bilinçlenmesi için elimden geleni yapacağım.

Muhammet 10 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet22 Haziran 2013

    Konu ile ilgili herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Acil çözüm bekliyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön