TTNET Habersiz Ücretlendirme Yapmış!

Ali A. |

Şubat ayında internet taahhüdüm dolmuş ve TTNET hiçbir şekilde bilgilendirmeden, beni kullandığım MB'a göre ücretlendirmiştir. Evime fatura gelmediği içinde 3 ay boyunca bunu yapmaya devam etmiştir. Şubat Mart Nisan aylarında yüksek fatura kesildikten sonra ben durumu fark ettim ve Türk Telekom'a gittim. Orada yaptığım görüşmelerde bana fiber limitsiz interneti 45 TL gibi bir ücretle vereceklerini söylediler ve dilekçe yazdık. Mart ayında da yaptığım görüşmede kampanyaya dahil edildiğim söylendi ve sınırsız internet kullanabilirsiniz dendi ama yine kullanıma göre ücretlendirmişler. Haziran ayı anlaşmamıza göre 45 TL gelmesi gerekirken de 54 TL gelmiştir.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  16:46

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 13 Temmuz
  09:30

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.