23 Ocak 2014

TTNET Habersiz Tivibu'ya Üye Yapmış.

TTNET fazla fatura kestiği için başvuruda bulundum ve dün arandım faturamın düzeltildiği ve üniversite kampanyasından ücretlendirildiği söylendi. Ama faturam 53.25 tl gelmesi gerekirken 57.75 kuruş gelmiş. Aradım müşteri hizmetlerini TTNET beni Tivibu' ya üye yapmış bundan haberim yok, bilgim dışında yapılan bu işlemlerden sorumlu olmadığım ve kanunen suç işlendiği gözardı edilmektedir.

Tivibu üyeliğimin iptali istendiğinde ise hat sahibinin araması gerektiği söyleniyor. Kurum bu üyeliği hat sahibinin bilgisi dahilinde mi gerçekleştirdi? Bu yanlışlığın acilen düzeltilmesini istiyorum ve ciddiyete davet ediyorum. Aboneliğini iptal edip bu kurumun ciddiyetsizliğini her yerde dile getireceğim.

Alkan 67 Okunma

Cevaplar

  • Alkan25 Ocak 2014

    Hep aynı şeyleri söyleyerek azalan güveni tamamen tüketiyorsunuz. Evet bana bilgilendirme yapıldı ama sorunum giderilmedi hala faturam yüksek geliyor ayrıca daha da önemlisi haberim olmadan işlem yapılıp tivibu' ya abone yapılmam, bu konuya açıklık getirir misiniz ? Sorun halledilmediği müddetçe verdiğiniz bilgiler ikna edici olmamaktadır.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön