11 Şubat 2014

TTNET Habersiz Tarife Değişikliği!

2012 yılının Kasım ayında 6 gb kotalı 19 tl İnternet kampanyasından yararlanarak 1 yıllık sözleşme yapıldı.Ama faturam hiç 19 tl olarak gelmedi. Her ay en az 26 tl olarak faturamı ödedim. Buna rağmen itiraz etmedim.

Ancak sözleşme bittikten sonra uygulanacak tarife konusunda hiçbir şekilde bilgilendirilmedim ve en son Ocak ayında 1.3 gb İnternet için 40 tl fatura geldi. Hem ev telefonunu hem İnternet'i en yakın zamanda kapattırmayı düşünüyorum.

Asude 71 Okunma

Cevaplar

  • Asude 05 Ağustos 2014

    Faturama yansıyan fazla ucretin haberim olmadan yapılan tivibu uyeligi sonucu olduğunu cok sonradan öğrendim. Ne sozlesmemde boyle bir madde var ne de o donemde herhangi bir tivibu talebim. Bunu belirtmeme karşın fazladan odedigim paranın hicbir şekilde geri dönüşü olmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön