05 Şubat 2014

TTNET Habersiz Tarife Değişikli!

Bundan 1 yıl önce bir TTNET başvuru merkezinden İnternet başvurusu yapmıştım. Bana taahhüdümün 2 yıl olduğunu ve ayda sadece 46,25 tl ödeyeceğimi söylediler bende kabul ettim. Daha sonra 1. yılın sonunda taahhüt 2 değil 1 yıl olduğunu ve İnternet hizmetimin otomatik taahhüde geçirildiğini ve faturamın 76 tl olarak geldiğini söylediler.

Nasıl oluyor da müşteri aranmadan tarife değişikliği yapılıyor anlamıyorum. Taahhüdüm bittiğinde haber verilseydi ben başka bir tarifeye geçerdim. TTNET müşteri hizmetlerini aradım şikayet kaydı oluşturdum ancak hiçbir sonuç çıkmadı ben de faturayı ödemek zorunda kaldım. Hep kendi lehlerinde işlem yapıyorlar. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Onur 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön