21 Eylül 2013

TTNET Habersiz Paket Değişimi ve İşlevsel Olmayan Bilgilendirme!

Sonun da bu da oldu TTNET cevapsız çağrı bıraktı koskoca TTNET ya bu nasıl profesyonellik bu nasıl hizmet anlayışı bu nasıl bir kalitesizlik şu an itibariyle bütün ilişiğimi kesip bundan sonra inşallah hiç bir durumda da ilişik alışveriş ya da herhangi bir şekilde hizmet almak istemiyorum. Vay şu paket var, vay bu paket var, diye on kez arayan TTNET paket değişikliği oldu böyle böyle bilginiz dahilinde mi diye bir ara bir haber ver demi?

Yok şikayet metnine bile cevapsız arama ile karşılık veriyor bu cidden çok kalitesiz bir hizmet anlayışı.

Hafize 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön