24 Ekim 2014

TTNET Habersiz Mobil Modem Hat İptali Ve Çıkan Borç!

10 aydır TTNET mobil kullanıyordum. Geçen ay borcunuz vardır diye hattım kısıtlandı. Çağrı merkeziyle görüştüm, borcumun olmadığını eksik evrak nedeniyle hata aldığımı başvurduğum yerle görüşmemi söyledi. Türk Telekom Müdürlüğü'ne gittim başvuru ve satış yaptıklarını Avea bayisiyle görüşmemi söyledi. Avea bayisine gittim, çağrı merkeziyle görüşmemi söyledi. Çağrı merkezini aradım yine çözüm yok. Üstüne kullanmadığım ayın faturası geldi.

Dün öylesine girmeyi denedim internete girdi. Bugün yine internete girmiyor. Çağrı merkeziyle görüştüm. Hattımın eksik evrak nedeniyle BTK kararıyla iptal edildiğini, üstüne taahhüt süresince iptal olduğundan ceza ödeyeceğimi söyledi. 10 ayda ne değişti?

Gökhan 159 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan25 Kasım 2014

  Tekrar aktivasyon yapmak için başvurum 3 hafta geçmesine rağmen hala açılmadı.Başvurduğum yer ile görüşüyorum eksik evrak nedeniyle avea nın kabul etmediğini tekrar gönderdiklerini söylüyor.Süreç devam ederken benim hala internetim kapalı...

 • Gökhan25 Kasım 2014

  Aboneliğimin tekrar aktivasyon yapılmasını istediler.Başvuru yaptım,3 hafta geçti hala açılmadı bekliyoruz

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön