26 Kasım 2013

TTNET Habersiz Kampanya Ve Usulsüz Taahhüt!

TTNET'ten ADSL hizmeti almaktayım fakat hattımı kapatmaya gittiğimde bana bir kampanyaya dahil olduğum söylendi fakat ben taahhütlü hiçbir şekilde bir kampanya istemediğimi söyledim.

Telekomdaki arkadaşlar gidip benim taahüt sözleşmemi buldular sağolsunlar evet böyle bir taahüt sözleşmesi var fakat altında benim imzam yok başka birisinin imzası var. Benim adıma haberim olmadan bir taahüt sözleşmesi düzenlenmiş ve imzalanmış Telekom'da bunu yürürlüe almış şimdi hatımı kapatamıyorum benden 300 TL civarı ceza istiyorlar.

Lütfen bu sorunumun çözülmesini istiyorum. Aksi halde Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağım.

Taahütname metnim ekte olup imza benim imzam değil!

Emrah 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön