22 Nisan 2013

Ttnet Habersiz İşlem Yapmış!

3 faturadan sonra 4 uncu faturanın iptale girdiği sözleşmede yazıyor bahanesine sığınarak hiç bir haber ve hatırlatma bildirmeden uzun senelerden beri kullanmış olduğum heryerde aynı kayıtlı telefon numaramı sistemize kayıdını bile doğru düzgün yazamadan 296, 39 tl lık fatura çıkaran TTNET Mobile, şahsıma ait özelim olan numaranım iptalini yapan Ttnet i her platformda negatif yönde eleştireceğimi ve şahsıma ait özel bir şeyin bana sorulmadan iptal edilmesini kanuni haklarımı her yerde aramayacağımın bilinmesini isterim. Müşteri hizmetlerinindeki yetkili diye açan kişinin de kaba tavırları işin cabası.

Tezcan 56 Okunma

Cevaplar

 • Tezcan13 Ekim 2014

  merhaba, Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 23.04.2013 tarihinde mail ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. bu yazıyı neye istinaden yazdığınızı çok merak ediyorum.tarafıma gönderilen ne bir mail ne de bir telefon vardır.bu yalan haberiniz de dolayı sizi kınıyorum.

 • Tezcan06 Ağustos 2013

  ttnet yetkililerinden ne arayan var ne soran bu kadar sorumsuzluk olmaz...

 • Tezcan29 Haziran 2013

  halen geri dönen olmadı ttnet yetkililerinden..bu ne sorumsuzluktur anlamadım gitti...

 • Tezcan14 Mayıs 2013

  halen geri dönen olmadı ve sistemde halen yalnış numaram kayıtlı bu ne ciddiyetsizliktir anlamadım..hem yalnış kayıt yapıp bir sürü borçlandırıyorlar borcumu ödememe rağmen müşteri memnuniyetini ön planda tutmak yerine kendi bildiğini okuyan bir kurum olmak hiç yakışmıyor acıkcası... ttnet mobile için tamamen negatif düşünceler içerisindeyim..ve tüm arkadaşlarımada yaşadığım olayı anlatıyorum..

 • Tezcan26 Nisan 2013

  şikayetim ile ilgili sisteme telefon numaramı işlediklerini yazan ttnet görevlileri tarafından ne arandım ne de fazladan ödemiş olduğum ttnet mobile faturası ile ilgili bir geri dönüş oldu...çok fazla bir şey de beklememek lazım aslında sözleşmede yazıyor bahanesine sığınarak özelime ait bir iletişim aracını bana hatrlatılmadan ve sorulmadan iptalinin yapılması kadar bu kadar basit bir kurumsal anlayışı olamaz..her platformda bu şikayetimi dile getireceğimden ttnet yetkililerin habardar olmasını ve bilmesini isterim..bu arada faturayı ödedim ilgililere duyurulur ne zaman geri dönüş sağlanacak bakalım...

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 23.04.2013 tarihinde mail ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön