30 Ağustos 2013

TTNET Habersiz İcraya Vermiş!

TTNET, tebliğ etmediği bir fatura için icra takibi yapmakta ısrar ediyor. 2011'de Küçükyalı Telekom'a gidip telefon ve internetimi kapattırdım. Borcum ne varsa ödemek istedim. Bana 2 ay içinde fatura göndereceklerini söylediler. Ancak iki ay içinde bana teslim edilmiş bir faturaları olmadı.

3 ay sonra gittiğimde faturayı göndermişler de, ben ödememişim gibi icra takibi başlatmışlar. 2 kere dilekçe yazmama rağmen ne yazılı ne sözlü cevap vermediler. Anladığım gerçek şu ki TTNET bilerek ve isteyerek insanların hesabını zamanında kesmiyor ve onların haberi olmadan icra takibi yapıyor.

Çapulcu 83 Okunma

Cevaplar

  • Çapulcu02 Eylül 2013

    şikeyet konusu ile ilgili henüz bir çözüme ulaşılamamıştır. Telefonla arayan arkadaş hukuk bürosuna yönlendirme yaptığını söylemiş15367073 nolu bildirim numarası verilmiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön