12 Haziran 2015

TTNET Habersiz Haksız İşlemler!

Yaklaşık 8 yıllık TTNET abonesiyim. Faturalarım tastamam otomatik ödemeyle ödenmiştir. Ama görüşmelerden kaynaklanan ve tam bilgilendirme yapılmadan ve benim de bilmediğim konudan dolayı iki aktif hat iki fatura tarafıma çıkıyor.

Bunda bir yanlışlık olduğunu birinin iptal edilmesi gerektiğini mağdur edildiğimi beyan ediyorum. Israrla bir şey yapamayacaklarını, tıpış tıpış faturaları ödememi istiyorlar. Müşteri lehine en küçük bir gayreti olmayan TTNET'i buradan kınıyor ve bütün aboneliklerimi iptal ediyorum. Çevremde bu konuyu her fırsatta dile getireceğimi ve asla TTNET abonesi olmamalarını anlatacağım. Tebrikler TTNET, kötü reklamını yapan bir abone kazandın.

Yücel 393 Okunma

Cevaplar

  • Yücel01 Ocak

    Hakkımı yedikleri için Türk Telekom aboneliklerimi iptal ettim.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 13.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön