10 Ekim 2014

TTNET Habersiz 24 Aylık Taahhüt Yapılması!

10. 10. 2013 yılında bir yıllık taahhütlü TTNET abonesi oldum. 2014 8. Ayında müşteri hizmetlerinden beni arayıp taahhütümün bitmek üzere olduğunu yeni taahhüt yapılmazsa internet hizmetini yüksek tarifeden ödemek zorunda olacağımı söyleyip bunun için bana en uygun fiyatın yeniden 24 aylık taahhüt yaparsam mümkün olacağını belirttiler.

Bunu onaylayıp onaylamadığımı sorduklarında mevcut kullanmış olduğum taahhüdün süresi dolduktan sonra başlatılacaksa onayladığımı belirttim. Ancak: Yeni taahhüdü 10. Ayda başlatacaklarına 8. Ayda başlatmışlar. Bu durumda aboneliği iptal etmek istediğimde 2 ayın cezasını ödemek zorunda olduğumu söylediler. Durumun düzeltilip aboneliğimin iptalini istiyorum.

Haşim 121 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön