06 Şubat 2014

TTNET Haberim Olmayan 24 Aylık Taahhüt

1 sene önce telefonla kampanyalı tarife verdiler. Bu ay bitme süresini kontrol edince bu kampanyanın 24 ay taahhütlü olduğunu gördüm. Böyle bir şeyi telefon görüşmesinde öğrendiğimi veya taahhüt verdiğimi hatırlamadığım için TTNET'e şikayet olarak yazdım. Onlardan ses kayıtlarını istedim. Onlarda sözlü olarak şunları konuşmuşsunuz diye 6 dakikalık görüşmemi 3-4 cümle ile özetlediler.

Ses kayıtlarımı dinlemek veya bana gönderilmesini istediğimde savcılığa başvurarak alabileceğimi söylediler. Bana ait bir kaydı savcılık yolu ile isteyerek benim mağduriyetimi arttırmaktalar ve hizmetimi iptal edince de 800 liradan fazla borç çıkartmaktalar. 60 lira verirken 120 lira vermeye başlamak hoş değil.

Özgür 105 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 08 Mayıs 2014

    Herhangi bir geri bildirim almadım. Şikayetim devam etmektedir

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön