TTNET Haberim Olmadan Netimi Açmışlar!

Aras Talha E. |

Ben senelerdir TTNET kullanıcısıyım, bir çok sefer internetimi kendi isteğimle kapattım ve açtım cezası neyse ödedim en son kapatma olayımı anlatayım, geçen sene evlenip evimi ayırdığım ihtiyaç fazlası olduğu için kapatma kararı aldık. İzmir Karabağlar Ordu caddesindeki TTNET bayisine başvurdum netimi kapatmak istedğimi söyledim oradaki beyefendi bana kapatmayın efendim ihtiyacınız olur tekrar açarsınız internetinizi 3 seneliğine donduralım dedi mantıklı geldi fakat öğrendim ki internet 3 sene dondurulmuyormuş. Ben dondurduktan 6 ay sonra bana 2 tane fatura geldi benim haberim olmadan netimi açmışlar ve borcunu ödemeden kapatamazsınız diyorlar. Yetkililere sesleniyorum yeter.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  14:25

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 02 Temmuz
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.