19 Nisan 2013

Ttnet Haberim Olmadan McAfee Lisans Ücreti Alıyor!

Ttnet 1807320187 Nolu abonesiyim. Ttnet faturama "Mcafee Internet Security 3 Lisans" adında 5. 08 TL ücret yansıtmıştır. Bu hizmet için bizden hiç bir onay alınmayarak, kurumsal firmadan ne alsak kârdır mantığı ile müşterilerinden haksız yere kazanç elde etmektedir. Her kampanya için 10 dk dan fazla dil döken bu kurum bu konuda tek laf etmemekte.

İlk baktığınızda sanki vergiymiş havası verilerek "Katma Değerli Servis Ücreti" maskesi ile faturaya yansıtıyorlar. Çoğu tüketicinin faturanın arkasına bakmadıklarını bildikleri için "Mcafee Internet Security 3 Lisans" ancak arka sayfada fatura detayında görebiliyorsunuz. Bu konunun düzeltilmesini istiyorum.

Fahrettin 81 Okunma

Cevaplar

  • Fahrettin22 Nisan 2013

    BİLGİ VERİLDİ AMA HİÇBİR ŞEY ÇÖZÜLMEDİKİ, ZATEN VERİLEN BU SONUÇSUZ BİLGİ ÜZERİNE BU ŞİKAYET YAPILMIŞTIR, KİMİ KANDIRDIĞINIZI SANIYORSUNUZ...

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 20.03.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön