07 Şubat 2014

TTNET Haber Vermeden Taahhütlü İşlem Yapmış

4 Şubat 2014 tarihinde TTNET aboneliğimi iptal ettirmek için Telekom müdürlüğüne başvurdum. İptal ettirirsem taahhütten dolayı cayma bedeli ödeyeceğim belirtildi. 2013 kasım ayı itibariyle benim haberim olmadan taahhütlü bir kampanyaya dahil edilmişim. Oysa bundan haberim yok. Bu kampanyaya dahil edilmemle ilgili bana imzamı göstermelerini ya da varsa telefon kaydını dinlettirmelerini istedim. Ama aldığım bir cevap yok. Yalnızca gak guk. .Cayma bedeli 160 tl.

Firat 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön