21 Mayıs 2014

TTNET Haber Vermeden İşlem Yapıyor.

2013 Kasım ayında 1 yıllık sözleşmem bitti ve iptal dilekçesini TTNET Isparta il müdürlüğüne verdim. 2 gün sonrasında TTNET müşteri temsilci tarafından aboneliğimi iptal etmemem için arandım. Yaklaşık 10 dakika süren görüşme neticesinde 6 ay abonelik dondurulacak ve 6 aylık süre dolmadan aktif etmek isteyip istememem ile alakalı arandıktan ve onayım verildikten sonra duruma göre işlem yapılacaktı? ama bana sorulmadan aktif etmişler. Bugün 06:48'de bana gelen mesajla öğrendim. Hepsi fazladan 2 kuruş para için mi?

İbrahim 158 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 23 Mayıs 2014

    Müşteri temsilcisinden tarafıma dönüş yapılmış olup haklılığım tescil edilmiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön