07 Eylül 2013

TTNET Haber Vermeden İnternetimi Kesti!

Abonesi olduğum TTNET hiçbir duyuru yapmadan interneti kesti. Müşteri hizmetlerine ulaşabildiğimizde bakım çalışması yapıldığı bildirildi. Ben internet üzerinden ticaret yapan birisiyim. İnternetin 3 gün kesilmesi tarafımı mağdur etmiştir. Bakım çalışmaları için 3 gün internete bağlanamadım. 3 gün sonra bağlanabildiğim internet sık, sık kesilmekte ve hızı son derece düşüktür.

Bu sorunum için başvurdum arıza için gelen servis görevlisi sözde hız ölçtü ve sorunun modemden kaynaklandığını söyledi detaylı kontrol için servis ücreti ödememi istedi. Bunun üzerine tekrar TTNET destek bölümünü aradım tarafıma verilen cevapta modemimde herhangi bir sorun olmadığını belitti. TTNET'ten şikayetçiyim.

Mesut 39 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 10 Eylül 2013

    son derece kötü, hizmet vermeyip para toplayan yasalara aykırı davranan bir kuruluş

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön