26 Şubat 2015

TTNET Haber Vermeden Hattımı Kapattı Ve 20 TL Ödetti.

TTNET firmasından faturamı hep 3' er 3'er topluca ödüyordum yani 3 fatura kesildiğinde topluca ödüyordum, faiziyle birlikte geçenlerde birde baktım hattım kesilmiş aradım sordum 2. faturadan sonra ödenmezse kapanıyormuş açma bedeli de 20 TL imiş.

Daha önceden ben böyle bir süreyle karşılaşmadım, hep 3'erli öderdim, 2 yıldır böyle yaşıyorum dedim, yeni politikalarımız gereği dediler, bende neden kapatmadan önce bana bilgilendirme maili SMS gelmedi diye sordum gelmiş olmalı denildi yani ihtimallere göre iş yapılıyor ve kafalarına göre 20 TL yansıtmışlar,müşteri temsilcileri tarafında tavır tarz yapılıyor, saygısızca davranılıyor.

Yunus 108 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 27 Şubat 2015

    Tarafıma sadece bir kez dönüş yapıldı ve aranılmış müsait olmadığım için açamadım ban gönderilen maile gelincede galiba ben TTNET e anlatamıyorum önceden ben 3 er 3 er fatura öderdim ve bilgilendirme yapılırdı şimdi bana bilgilendirme yapılmadı ondan sonra kafalarına göre kapatılıp hat açma bedeli yansıdı o zaman temsilciye sordum yansıyacak herhangi bir şey yok denildi bende ödedim ve açtım bilseydim direk iptal ederdim tamamen fiyasko artık birçok firma var bu basit sorunu da TTNET çözemiyorsa kimse çalışmasın.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön