26 Ocak 2015

TTNET Güvenlik İhlali!

Telefon numaralarımız sadece aktivasyon kodu almak için kullanılmış olup bunun faturası zavallı diyeceğim TTNET abonelerine yansıtılmıştır. Siteyi incelediğimde bunu TTNET abonesi olan birçok vatandaşın başına geldiğini gördüm, ne yazık ki bizde onlar kadar mağdur olduk çünkü telefon numaram kullanılarak TTNET aboneleri istekleri dışında oyun alınarak bu oyunlar satılmıştır TTNET ile iletişime geçtim fakat bu site ile muhatap bulamadım. Telefon numaram ile TTNET abonesi olmadan devam eden bir üyeliğin olup olmadığı konusunda tarafıma bilgi verilmesi varsa da iptali, kesinlikle güvenlik ihlali olan bir site.

Gülgen 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön