29 Temmuz 2015

TTNET Güvenlik Anlayışı!

28.07.2015 tarihinde mevcut hattımın üzerinde kalan taahhüt miktarını öğrenebilmek için TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Güvenlik açısından kısa bir süre beklettikten sonra müşteri temsilcisi bir süre önce TTNET Güvenlik hizmetinin değiştiğini ve annemin kızlık soyadının sistemde tanımlı olmadığından bana yardımcı olamayacağını bildirdi.

Şimdi benim sorum;

Madem böyle bir değişiklik yapıldı neden müşteriler bilgilendirilmedi,
ben işlem yapamazken benim annemin kızlık soyadını bilen bir kişi benim adıma işlem yapabilir mi, böyleyse bu nasıl bir güvenlik anlayışıdır.
Güvenliği sağlamak için değişik sorular neden sorulamaz.
Sözleşme yapılırken neden böyle bir bilgi sorulmadı.

Murat 235 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön