05 Aralık 2014

TTNET Güvenli İnternet Profili Çalışmıyor!

10 gündür güvenli internet profili kapsamında aile standart olmasına rağmen 10 güne öncesine kadar yasakladığı tüm siteleri açmaktadır. Çocuk profilde yapsak sistemde ne kadar çocuk ya da aile gözükse de herhangi bir yasaklama yapmıyor filtreleme çalışmıyor.

Bunla ilgili defalarca çağrı merkezi ile görüşüldü arıza kaydı açıldı ancak hiçbir ücretin çıkmadı ve filtreleme çalışmıyor. Güvenli internet hem ücretsiz hem de servis sağlayıcının bize vermiş olduğu bu hizmetten bizi muaf tutmaktadır. Kurum 10 gün olmasına rağmen sorunu çözemediği nedeni ile şikayetçiyiz. Konuyla ilgili BTK'ya gerekli incelemenin de yapılması ile ilgili şikayet yazıldı.

Kaan 390 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kaan08 Aralık 2014

    guvenlı ınternet profılı sorunu devam etmektedır. görüşmeler olumlu bır sonuc sağlanmadı. konuyla ılgılı btk ya gerekli şikayet yapıldı.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön