04 Eylül 2014

TTNET Güvenilirliği!

Adıma kayıtlı TTNET aboneliği ile ilgili olarak Temmuz ayı içerisinde iptal talebinde bulunulmuş. Bu talebe istinaden TTNET tarafından ikna paketi altında kotalı kullanım olan tarifemiz kotasız kullanıma 22 Ağustos 2014 tarihinde geçildiği beyan edilmiştir.Fakat bize gönderilecek olan sözleşme kargo tarafından bize ulaştırılmadığı için, sınırsız olarak bildiğimiz tarifenin sınırlı olarak kullanmış olduğumuzdan ekstra bir faturalandırma ile karşı karşıya kalacağımızdır. TTNET in güvenilirliğinden endişe duyduğumdan sorunumu buraya yazmak istedim.Beni mağdur eden TTNET e teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

Hasan 324 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Özcan Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön