20 Haziran 2015

TTNET Günlerdir Nakil İçin Oyalanıyorum!

Yaklaşık 10 defa şikayet oluşturmama rağmen her seferinde yeni nakil kaydı almaya çalışan ve size irtibat sağlanacak, arkadaşlarımız gelmeden önce sizi arayacaklardır gibi boş laflarla günlerdir çağrı merkezi tarafından oyalanıyorum.

Nakil işleminde 7 gün olan yasal bekleme sınırımı da aştığım halde bırakın nakletmeyi bugün telefonda hizmetlerimin henüz kesilmediğini, boşalttığım evde aktif olduğunu öğreniyorum. Bu ne saçma bir işleyiş biçimidir.

Benim parasını ödediğim hizmeti 3. şahıslara kullandırmak yasal bir suçtur. Bu konuda ayrıca işlem yapacağım. Nakil yapılamayacaksa hepsinin iptalini istiyorum diye defalarca konuştum. Birde cayma bedeli ile tehdit ediliyorum. Hiç yakışmadı size.

Can 194 Okunma

Cevaplar

  • Can'ın Teşekkür Mesajı23 Haziran 2015

    Sorunlarım giderildi. İlginize teşekkürler

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 23.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön