30 Ocak 2014

TTNET Günlerdir Kullanamadığımız Sözde Kesintisiz İnternet!

Trabzon'un en merkezi yerinde yaşıyoruz. 20 gün önce internet nedeni belli olmayan bir sebepten ötürü gitti. 20 gündür belkide en az 10 kere aradık ama her seferinde eve ekip gelecek vaadi ile yanıltıldık. DSL ve internet ışıkları yanmıyor. 20 gündür interneti kullanamıyoruz. İnternet bağlantımız yok 444 ü aradık olmadı.

TTNET müdürlüğüne gittik olmadı. 20 gündür kullanmadığımız internete birde fatura gönderdiler. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyoruz. Birileri gelip bakacaksa baksın artık. Yoksa diğer erişim sağlayıcısı firmaya geçiş yapacağız.

Lütfen yardımcı olun.

Sinem 47 Okunma

Cevaplar

  • Sinem 04 Aralık 2014

    asla ttnet kullanmam...

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön