02 Nisan 2015

TTNET Günlerdir İptal Edilmeyen İnternet Aboneliği!

TTNET, almış olduğum internet hizmetini dört gündür iptal etmiyor. Çağrı merkez, şişli Telekom Müdürlüğü, abone merkezi dahil hepsi "sistem yok" bahanesi ile işlem yapmıyor. Bunun yerine internet ve telefon aboneliğini dondurmayı teklif ediyorlar.

Sistem yok bahanesine inanmak mümkün değil. Milyonlarca aboneye hizmet veren bir internet işletmesinin 4 gündür sistem arızası olduğunu iddia etmesi inandırıcı değil. Aynı sistem ile yeni abone alınıp, internet aboneliği dondurulup iptal işleminin yapılamaması müşteriyi oylama, hafta sonu gelmeden işlem yapılmazsa BDK üzerinden de şikayetimi TTNET kurumuna ileteceğim. Bilginize...

Mustafa 40 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 02 Nisan 2015

  Evet, beni arayıp yapacak bir şey yok iptal edemeyiz demek mi müşteri memnuniyeti. Tekrar tekrar başvuru yapın diyerek dalga geçiyor bu TTNET bizimle. Israrla iptal etmiyorsunuz.

 • Mustafa 02 Nisan 2015

  Beni hızlı bir şekilde arayıp hiçbir şey yapa ayağınızı söyleyerek çözüm mü ürettiniz yani. Yapacak bir şey yok demek nasıl bir cevaptır TTNET.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa 02 Nisan 2015

  An itibariyle BTK'ya da şikayet ettim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön