Tuğba K. Teşekkür Mesajı

Sorun çözüldü. Teşekkür ederim

TTNET Görevini Yapmıyor...

Tuğba K. |

Yaklaşık 5 gündür sürekli internet kopmalarından şikayetçiyim. TTNET'e arıza kaydı bırakmama rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmamaktadır. İş yeri sahibi olarak maddi ve manevi zarara uğramaktayım. Taahhüdümü sonlandırıp başka bir firmaya geçmek istediğim belirttiğimde bana yüklü bir ceza çıkarıyorlar. TTNET taahhüdümden en kısa zamanda ayrılmak istiyorum. Ya da (en kısa zamanda) sorunumun giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba K.
  11 Ağustos
  17:57

  Sorun çözüldü. Teşekkür ederim

 • Tuğba K.
  07 Ağustos
  01:08

  Sorunun tesisattan kaynaklandığı ısrarla söylenmektedir. Peki ben size şöyle bir şey belirteyim; sabit telefonu yıllardır kullanmıyorum ve bir hafta önce artık kullanmak isteyip telefon satın aldım. Telefonu fişe taktığımda çevir sesi gelmiyordu. Bu güne kadar internet hattımla ilgili hiçbir sıkıntı yoktu. Telekom'dan elemanlar geldi ve telefon hattı çalışmaya başladı. Aynı gün internet kopmaları meydana geldi ve hala devam ediyor. Sorun tesisattansa Telekom'un elemanları tesisatı bozdu diyebilir miyiz? Ben şimdi tesisatçıya 50 TL verdiğimde Telekom'dan bunu tahsil etmem gerekmiyor mu acaba?

 • 06 Ağustos
  13:15

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 05 Ağustos
  14:04

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.