09 Mayıs 2013

Ttnet Görev İhmali!

Önceki kayıtlarda da görüleceği gibi 1 aylık süreç sonunda fibernet olduğu için bağlanamayan internetimiz bağlandı ve Tivibu da geldi geçen hafta. sonuç: bilgim dahilinde olmadan geçiş yapılan fibernetin aslında binada olmadığı, yanlış bir geçiş yapıldığı, bu yüzdende tivibu da bağlantı sorunu yaşadığımız ve adres değişikliği bildirilmiş olmasına rağmen internet adresimizin hala eski adres göründüğü ortaya çıktı.

Gerekli mailler atılmış goya. Bugüne kadar gelen giden yok 4. gün. ben şikayet etmekten yoruldum adamlar sorunu çözmemekten ne yoruldular ne sıkıldılar. Yasal süreç mi başlatmam lazım? Bir bilgisayar aldım ve taahhüt verdim diye bu kadar süründürülmez bir insan.

Nir 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön