09 Mart 2013

Ttnet Google'ı Bile Açamıyor!

6 hafta önce TTNET mobil aldım. Aldığım bayide bölgede 3G sinyalinin güçlü olduğunu ve sorun yaşamayacağımı söylediler. Ben de inandım ve 12 ay taahhütlü abonelik aldım. İlk 1-2 hafta hız fena değildi. Daha sonra Google bile açılmamaya başladı. Sinyal o kadar düşük ki hiç bir sayfa açılmıyor.

Durum böyle olunca müşteri hizmetlerini aradım. Sinyali kontrol ettiler, herhalde, sinyal falan olmayınca Teknik Ekibin o bölgedeki sinyali inceleyeceğini ona göre işlem yapılacağını söylediler. Teknik ekip inceleme yaptı ve bölgedeki baz istasyonunun söküldüğünü o nedenle sinyal olmadığını söylediler. Haftalardır boşuna para ödüyorum. Aboneliğimin iptalini ve tahsil edilen ücretin iadesini istiyorum.

Fahrettin 507 Okunma

Cevaplar

  • Fahrettin24 Nisan 2014

    Sinyal durumu çok kötü. Bölgede sinyal olmamasına ve bu durumda tahhüt bozma ücreti alınmayacağını söylemelerine rağmen taahhüt bozma ücretleri alındı. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön