10 Mayıs 2013

Ttnet Göndermiş Olduğu Hatalı Mesaj Cevaplanmıyor!

Ttnet tarafından 08. 05. 2013 tarihinde cep telefonuma göndermiş olduğu anneler günü Cinemaximum'larda 2 hediye bilet mesajında yazdığı gibi BİLET yazıp boşluk bırakıp T.C. numaramı yazıp 6606 mesaj attığımda her seferinde aynı hatalı mesaj cevabını alıyorum. İki gündür sürekli denememe rağmen değişen bir şey olmadı. Sürekli de TL'lerim gidiyor.

Konuyla ilgili hem bilgi almak hem de şikayetimi bildirmek için gittiğim Avcılar Ttnet merkezinde biz bu konularda bilgili ve yetkili değiliz cevabını aldım. Tarafıma bildirilen haklarımın en kısa zamanda tarafıma iletişime geçilip verilmesini istiyorum. Yetkililerin bu konuyla ilgilenip en kısa zamanda çözmesi dileklerimle. Saygılar.

Salih 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön