29 Ağustos 2013

TTNET Gönderilmeyen Faturanın Adli Takibi

23.10.2011 tarihinde iptal edilmiş 1806916848 numaralı internet hesabım hakkında 40,44 TL lik borcum ve gecikme bedelim mevcutmuş. İstemediğim halde günde yüz kere bilmem ne hizmetinin bilmem ne tarifesi için beni rahatsız eden TTNET ne hikmetse iki yıldır gecikmiş olduğunu söylediği faturamı göndermediği gibi adli takibe düşene kadar ne arıyor ne de soruyor?

Ben varlığından bile haberdar olmadığım iptal sonrası faturamın gecikmesi ve adli takip yükünü çekmek zorunda mıyım? Bu kadar mı düştün TTNET bu kadar mı ihtiyacın var kullanıcılarının cebinde kalan birkaç lirasına daha?

Aziz 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön